Wattpad Hile Ücretsiz

Wattpad Hilesi Ücretsiz Nedir? Nasıl Yapılır?

Sizlere Wattpad Hile Ücretsiz konulu yazımızda Wattpad’de istatistiksel olarak yükselmenin önemini ve böyle bir durumda neler yapmanız gerektiği ile alakalı bilgilendirmeler sunacağız. Wattpad içerisinde bulundurduğu kitap sayısı ile her geçen gün keşfedilmeyi zorlaştırmaktadır. Bazı yayınevleri Wattpad’de seçtiği kitapları okunma sayısına, oy sayısına hatta yazarın takipçi sayısına bakarak ve kitabın kalitesini göz önünde bulundurarak tabi ki kitabı kendi yayınevinden çıkması için yazar ile iletişime geçmektedir. Bizim sunmuş olduğumuz hizmet özeti, diğer kitapların yanında istatistiksel olarak bazı yayınevinin bu sayılar nedeniyle sizin dosyanızı bir köşeye atmasını engellemek ve kitabınızı gerçekten incelettirme aşamasında bulundurmak. Bu sayede kitabınızı gerçek olarak inceleyerek kitabın basılma şansını yükseltmiş ve diğer yazarlardan ayrılmış oluyorsunuz.

Unutmayın ki yayınevleri %90 olarak açıklayabiliriz ki az okunmalı oylu kitapları basmamaktadır. Tam da burada istatistiksel olarak önünüze çıkacak bu engellerde sizlere sunduğumuz paketler üzerinden yardımcı olmakta, hizmet vermekteyiz.

Hesabım Kapanır ya da Kitabım Silinir mi?

Wattpad’de sıklıkla kendince bot okunma sağlayan yazarların kitaplarının ya da hesaplarının silindiğine şahit oluyoruz. Kendileri de bu durumu düzeltmek adına yeni bir hesap açıp eski istatistiklerini bizlerden yardım alarak eski haline getiriyorlar. Cevaplamak isteriz ki hizmetlerimiz tamamen güvenli olmakla beraber çeşitli sitelerde yazan çinvari bir bot gönderim durumu kesinlikle olmamaktadır. Wattpad hile ücretsiz konusunda paketlerimizi inceleyebilirsiniz hizmetlerimiz sayesinde sınırsız bölüm sayısı seçeneği ile her bölümünüze eşit oranda gönderiyoruz ve güvenli bir şekilde hizmetinizi tamamlıyoruz. En güvenli ve temiz bir Wattpad hilesi wattpad okunma takipçi ve oy hizmetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.